Upload by puzelek

prywatna strona puzelka

Ogłoszenie

---------------------------------------------------- !!Więcej Uploadu Po Zarejestrowaniu!! -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------ Gry, Programy i Muzyka ---------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------- Zarejestruj się!! --------------------------------------------------------------------

#1 2008-06-05 19:23:38

puzelek

Administrator

5017181
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 36
Punktów :   

Legalna zmiana ip... <chyba>

Witam,
Na wstępie powiem ze nie jest to żadna ściema.



Sposób jest w pełni sprawny.



Do działania tego sposobu będzie nam potrzebna przeglądarka internetowa AOL oraz konto mailowe na www.aol.com.

OK. Do roboty  . Cały proces zaczynamy od pobrania tego pliku z serwera bez limitów [ waga ok. 65mb ] ->> http://odsiebie.com/pokaz/180310---2c5a.html <<-. Zalecam ściąganie przeglądarki z tego linka, większość przeglądarek AOL dostępnych w necie jest już zaktualizowana do nowszej wersji  .
Gdy już go pobierzemy , zabieramy sie za jego instalacje.

Zaczynamy - postępujemy krok po kroku jak w opisie:

1. Odpalamy instalacje - klikamy "YES",
2. Nastepnie w oknie klikamy w "NEW MEMBERS",
3. Nastepnie wybieramy "EXPERT SETUP",
4. Klikamy w "ADD LOCATION",
5. W polu wpsiujemy cokolwiek ( ja wpisalem "komp"  ),
6. Nastepnie dajemy dwa razy "NEXT",
7. Wybieramy opcje " HOME NETWORK" i dajemy "NEXT",
8. Po dodaniu lokacji klikamy w " Sing On to AOL Now "

W tym momencie program poprosi nas o podanie danych do konta mailowego, ktore musimy sobie teraz zalozyc.

Wbijamy na www.aol.com -> klikamy w " Get Free AOL@mail " ( po prawej stronie ), i wypełniamy wszystkie pola. Dane nie muszą być autentyczne i poprawne ale kod pocztowy tak  . W okienku "POSTAL CODE" musimy podać autentyczny cyfrowy kod z USA - ja podałem taki "34229", jeśli nie będzie chciał wchodzić to poszukajcie na googlach kodów pocztowych USA  .

9. Ostatni krok to podanie właśnie naszego nicku i hasła z wcześniej założonego maila na aolu.

Gdy już to zrobimy odpali nam sie przeglądarka AOL.


JAK KORZYSTAĆ:

Zabieramy sie za ściąganie przy pomocy przeglądarki AOL.

1. Odpalamy przeglądarkę AOL,
2. Zrzucamy ja sobie na pasek,
3. Otwieramy przeglądarkę z której korzystamy na co dzień np. opera, IE, Firefox itp,
4. Wklejamy do niej ( nie do AOL !!! ) link do interesującego nas pliku i zaczynamy ściąganie,
5. Gdy ściągniemy już parta, musimy wyłączyć przeglądarkę AOL,

6. Teraz ponownie odpalamy przeglądarkę AOL i powtarzamy po kolei punkty.

P.S.
Bym zapomniał  . Czasem zdąży sie tak ze po dodaniu pliku i zaczęciu ściągania będziemy mieć bardzo slaby transfer. Należy wtedy zresetować przeglądarkę AOL i ponownie odpalić ten plik - powinno być już OK.

Mam nadzieje ze wszystkim spodoba sie ten sposób i że każdy poradzi sobie z konfiguracja bez screenów. W razie problemów piszcie w temacie.
Pozdro

Działający profil
email: propuz@aol.com
pass: mleczny


http://img149.imageshack.us/img149/1245/258638cba8c36fec0776cd9mx3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yamahayzserver.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.hrithikroshan.pun.pl www.mbmlegnica.pun.pl